O Herring

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu  nasze wyroby.

Nasz zakład położony jest w malowniczym miejscu w centralnej Polsce otoczony lasem Bydgoskim. Wyroby które oferujemy to starannie skomponowane produkty najwyższej jakości, pozbawione są konserwantów, sztucznych słodzików oraz barwników. Sprzedaż tych produktów rozpoczęliśmy niedawno, natomiast receptura jest nam znana od ponad 20 lat.

 

 

PROCES PRODUKCJI

Atlantyckie smaki- to seria produktów inspirowanych naturą.

Surowiec rybny pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, które zdominowane przez zimny, czysty klimat, dają doskonałe warunki dla ryb.

Proces rozpoczyna się od parowania ryby w piecu , dzięki czemu ryba jest delikatna w smaku, a jednocześnie soczysta. Tworzymy sos jak i zalewę żelatynową bazując jedynie na naturalnych składnikach.

Zastosowany proces pasteryzacji nie wpływa negatywnie na walory smakowe oraz na wartość odżywczą wyrobu.

Produkty te są zapakowane w słoiki co oznacza, że składniki szkła nie przenikają do znajdującego się w środku produktu i dzięki temu są one w pełni bezpieczne. Szkło pozbawione jest także Bisfenolu A, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych, alergików, kobiet w ciąży. Bisfenol A- przyczynia się do powstania otyłości, zwiększenia ryzyka chorób układu krążenia. Wysokie stężenie tej substancji może zaburzyć metabolizm estrogenu i wpływać negatywnie na gospodarkę hormonalną zarówno kobiet jak i mężczyzn.

 

Nasz zakład posiada certyfikaty jakościowe tj.: BRC, IFS, MSC na najwyższym poziomie, oznacza to że spełniamy wymagania w zakresie bezpieczeństwa, legalności i jakości produktu. Efektywnie zarządzamy procesami produkcyjnymi oraz spełniamy oczekiwania naszych klientów co do gwarancji stałej wysokości jakości produktów. Zapewniamy właściwe środowisko pracy jak i gwarantujemy, że nasze produkty są zgodne z prawem. 

 

Filmy o naszej firmie:

  

 

 

 

 

 

Nasze certyfikaty

Certyfikaty BRC Certyfikaty IFC Certyfikaty MSC